Pirmosios ponios D. Nausėdienės susitikimas su Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais

Lapkričio 7 dieną Pakruojo Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai gausiai rinkosi į Pakruojo sinagogą.

Senjorams magėjo iš arčiau susipažinti su gerbiama p. Diana, išgirsti jos mintis. Prezidento žmoną lydėjo savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė. Susitikimo metu TAU veiklų vadovė Rima Juozapavičienė papasakojo apie paskutinių 2 metų Trečiojo amžiaus veiklas ,susitikimus, išvykas, užsiėmimus.

Gera buvo klausytis senjorės, ilgamentės Tau narės O. Rarivanienės pasisakymo apie įsimintimus  projektus ,draugystę su Joniškio, Radviliškio senjorais ir bendrą projetą apie M. K. Čiurlionį. O. Rarivanienė įvardino ir senjorų ,,problemėles“, kurios neramina daugelį senolių. Viena iš jų- visų paslaugų  skaitmeninimas, bankinių paslaugų nebuvimas rajone. Kodėl negalėtų kažkuris bankas nors vienai dienai deleguoti specialistą į rajoną, kad senjorai galėtų atlikti visas būtinas su banku susijusias paslaugas. Šį pasiūlymą įsidėmėjo  pirmoji  ponia. Ji  kalbėjo ,,džiaugiuosi ,kad skiriate daug dėmesio dailės,muzikos užsiėmimams ir paskaitoms,Apskritai žaviuosi Jūsų veikla,idėjomis,džiaugiuosi aktyvumu,Dėkoju už Jūsų išmintį ,diegiamas vertybes,drąsą ,patirtį,kuria dalinatės tarpusavyje ir su jaunąja karta“- susitikimo pabaigoje teigė D.Nausėdienė.

Pirmoji ponia paliko ne tik savo ir prezidento dovanotą nuotrauką,  knygų rinkinį, ,,Aušra“ po 140 metų, bet ir  gražaus, išmintingo ir jautraus žmogaus įspūdį.