Išmok nebijoti kompiuterio

Pakruojo švietimo centras kartu su partneriais iš Latvijos ir Suomijos dalyvauja ,,Nordplus” programos  projekte ,,Nebijok kompiuterio”.

Projekto tikslas –  parengti suaugusiųjų mokymosi medžiagą, skirtą pagrindiniams kompiuteriniams įgūdžiams ir naršymui internete įgyti.

Šiuo metu  jau galime pasidalinti medžiaga, skirta tiems, kurie niekada nesinaudojo kompiuteriu ir internetu arba turi labai mažai šios srities įgūdžių.  Tai savarankiško mokymosi dirbti kompiuteriu vadovas  ,,Kaip išmokti nebijoti kompiuterio?”ir internetiniai testai. 

Medžiagą galima laisvai, be jokių apribojimų naudoti suaugusiųjų mokymosi ar kitais švietimo tikslais. Ją galima atsisiųsti latvių, anglų, suomių  ir lietuvių kalbomis svetainėje ritineitis.lv PDF formatu.

Vadovo atsisiuntimo nuorodą ir nuorodas į  internetinius testus lietuvių kalba rasite šiame  puslapyje   ritineitis.lv/nordplus-projektas-suaugusiesiems 

Jeigu Jums būtų reikalinga išsamesnė informacija, kreipkitės į projekto koordinatorę Rimą Leimontienę e. paštu rimaleimontiene@gmail.com