Rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio veikla

Atnaujinta: 2019-10-31

Pakruojo r. ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinio būrelio veiklos planas 2019-2020 m.m.

Būrelio pirmininkė - Liuda Bigailienė
Būrelio sekretorė - Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė
Socialinių pedagogų metodinio būrelio nariai

Vardas , pavardė Darbovietė El . paštas
Liuda Bigailienė Linkuvos gimnazija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vaida Jankauskienė Rozalimo vid. m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Saulė Miežienė Lygumų vid. m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daiva Ožalaitė Žeimelio vid. m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Lineta Šukienė Balsių pagr. m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė „Atžalyno“ gimnazija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Inga Zimblytė „Žemynos“ pagr. m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Inesa Tamulionytė Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Ema Kelerienė Linkuvos specialioji m-kla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


 

201509 2015091

Sustabdyta šilto rudens akimirka iš Pakruojo rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio pasitarimo rugsėjo 24 dieną.

TOP