Dailės olimpiados rezultatai ir dalyvių darbai

Atnaujinta: 2021-03-04

Dailės olimpiadoje, kuri vyko 2021 m. vasario 23d., dalyvavo 12 mokinių iš Linkuvos, Pakruojo „Atžalyno“ ir Žeimelio gimnazijų bei Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos.

8 kl. ir I-IV gimnazijos klasių moksleiviai olimpiadai „Pasakos, patarlės,priežodžiai ir minklės“ pateikė po du darbus – savarankiškai atliktą namų darbą ir darbą, kurį kūrė dalyvaudami nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje organizuotame etape. Antrojo darbo atlikimui buvo skirtos trys valandos, o vėliau kiekvienas dalyvis pristatė jo idėją bei techniką.

Vertinimo komisija I vietą skyrė Linkuvos gimnazijos 2g kl. gimnazistei Vilmai Radavičiūtei (mokytoja Alma Važgauskienė), II vietą - Emai Adomaitytei (8 kl) iš Žeimelio gimnazijos (mokytoja Inga Strižigauskienė) ir III vietą - Martynai Ridikaitei (8kl.) iš Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos (mokytoja Jurgita Lazickienė).

Visų dvylikos Olimpiadoje dalyvavusiųjų mokinių kūrybiškumu galite pasidžiaugti ir jūs, peržiūrėdami mokytojos Ingos Strižigauskienes sukurtą video – virtualią parodą.

 

Metodininkė Rima Leimontienė

TOP