Mokinių darbų paroda „Su savo TAUTA mes stiprūs“

Atnaujinta: 2020-11-24

2020m. lapkričio 20 d. atidaryta rajono mokyklų mokinių dailės darbų paroda. Šios kasmetinės parodos atidarymas buvo tikrai netradicinis. 23 darbai eksponuojami Pakruojo švietimo centro puslapyje, o parodos dalyviai ir jų mokytojai tą dieną susitiko nuotoliniu būdu.

Tautodailės metams skirtuose ir įvairia technika atliktuose parodos „Su savo TAUTA mes stiprūs“ darbuose - ir mūsų valstybės simboliai, ir tautosakos elementai, švenčių ir renginių akimirkos, krašto peizažai. Pasirinkimus, ką, kaip ir kodėl nusprendė vaizduoti, pristatė patys autoriai. Žavėjo jų pasirengimas ir nusiteikimas savo mintimis, kūrybiniais sumanymais nuoširdžiai ir laisvai dalintis su savo bendraamžiais.

Džiaugiamės ir penkių rajono mokyklų: Žeimelio ir Linkuvos gimnazijų, Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos, Rozalimo ir Lygumų pagrindinių mokyklų mokytojų Ingos Strižigauskienės, Almos Zajarskienės, Jurgitos Lazickienės, Jūratės Sokienės ir Živilės Damanskienės gebėjimu paskatinti mokinius, bendradarbiavimu, optimizmu, gebėjimu priimti iššūkius ir nepasiduoti įgyvendinant turimas idėjas.

Dėkojame visiems 23 (5-12 kl. mokiniai) autoriams ir tikimės, kad greitai galėsime jų darbus iš virtualios edvės perkelti į Pakruojo švetimo centro salę ir susitikti dar kartą.

Pakruojo švietimo centro metodininkė Rima Leimontienė

TOP